„Świat bez kobiet jest jak ogród bez kwiatów”

Tak rozpoczął Mateusz Czakon życzenia dla nauczycielek i koleżanek w Dniu Kobiet. Oprócz wręczenia kwiatów i dobrych słów, koło teatralne zaprezentowało spektakl ” Zakochani są wśród nas”-oczywiście dedykując go płci pięknej.

Bohaterami przedstawienia były postacie ze znanych utworów literackich, których łączyła miłość. Jednak w naszym spektaklu Hermes przejął pałeczkę od Erosa i podał miłosny eliksir nie tym osobom, którym powinien. Od tego momentu rozpoczęła się afera z kłótniami damsko-męskimi w tle. Na szczęście w odpowiednim momencie interweniował Eros, który strzelając ze swego magicznego łuku w serca bohaterów, połączył zwaśnione pary tak, jak to jest zapisane w dziełach literackich.

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Po spektaklu panowie -uczniowie ogłosili wyniki konkursu, który został przeprowadzony z okazji Dnia Kobiet. Chłopcy postanowili wyróżnić w pięciu kategoriach dziewczyny, które dają dobry przykład innym i stanowią wzór kobiecości. Oto kategorie i zwyciężczynie konkursu: