„Rudzicki Śpiewaczek”

Tegoroczny Szkolny Festiwal Polskiej Piosenki „Rudzicki Śpiewaczek” odbył się 13 marca Wzięło w nim udział 16 uczestników z klas 3 - 7. Prezentowano piosenki estradowe bardzo zróżnicowane sylistycznie. Wyboru dokonali sami uczniowie, a nad przygotowaniem wokalnym czuwała Beata Borowska. W repertuarze wykonawców znalazły się ciągle aktualne piosenki Marii Koterbskiej, Kasi Sobczyk, przeboje Alicji Majewskiej, Haliny Frąckowiak, Anny Jantar, Beaty Kozidrak oraz bardziej współczesne utwory wylansowane przez Sylwię Grzeszczak, Monikę Leszczuk, Ewelinę Lisowską oraz zespoły "Enej" czy "Zakopower". Przy świetnych prezentacjach widownia szkolna bawiła się doskonale, włączając się nie tylko w rytmiczne klaskanie, ale również śpiew.

Przyznano następujące nagrody

Kategoria wykonawców z klas III - IV

Kategoria wykonawców klas V – VII

Wyróżnienia: Kinga Król, Laura Haramus, Zofia Stusek, Amelia Białek, Julia Wątroba, Zuzanna Budny, Liliana Banasiewicz,